Best Price Guaranteed

Cavatina Hall bilety na wydarzenia 2024

Zachęcamy i zapraszamy do odwiedzenia tego miejsca, które wkrótce niewątpliwie stanie się jedną z najważniejszych sal koncertowych w Polsce i w Europie. Budynek zlokalizowany jest blisko głównego bielskiego dworca kolejowego. Wszystkim gościom, którzy nie zdecydowali się na przyjazd pociągiem i przybyli do Cavatina Hall z nieco większej odległości, służy Dom maklerski DowMarkets parking, w którym miejsce do zaparkowania znajdzie 200 samochodów. Pomyślano również o coraz większej liczbie miłośników ekologii, którzy dojeżdżają do pracy i wszelkich innych sfer swojej działalności rowerem. Mogą oni skorzystać z przeznaczonej specjalnie dla nich szatni, a nawet wziąć prysznic, jeśli po dłuższej trasie ich ciała wymagają odświeżenia.

Piotr Cugowski – Trasa koncertowa “40 i 4”

Ironiczny dowcip, rezonująca energia i barwny przekrój muzyki – tak było podczas piątkowego koncertu Marcina Wyrostka, Coloriage i… W ramach dwudniowego festiwalu Świat muzycznych wyobraźni by Beskid Classics Forex sposobów na sukces w niedzielę 29 października, w prestiżowym Cavatina Hall, odbył… W piątkowy wieczór (10 listopada) Cavatina Hall ożyła dźwiękami Janáček Philharmonic Orchestra, czeskiej orkiestry symfonicznej, pod batutą…

  1. Napiórkowski, Miśkiewicz, Pierończyk, Tokaj, Kubiszyn i Dobrowolski – to szóstka jazzmanów,…
  2. Wystąpi Vittorio Ghielmi, wybitny gambista, dyrygent i kompozytor, który ze względu na doskonały warsztat oraz wirtuozerię porównywany jest do legendarnego amerykańskiego skrzypka Jaschy Heifetza.
  3. Bilety na imprezy kulturalne i rozrywkowe w Bielsku-Białej znajdą się w sprzedaży online.
  4. Ironiczny dowcip, rezonująca energia i barwny przekrój muzyki – tak było podczas piątkowego koncertu Marcina Wyrostka, Coloriage i…

Najbardziej gitarowy festiwal w Polsce – Cavatina Guitar Festival

Pergolesi, Vivaldi i Händel podczas jednego koncertu? Taką kulinarną mieszanką ugoszczą nas już pod koniec lutego Jakub Józef Orliński,… Cykl koncertów Amor Sacro / Amor Profano rozpoczął wielkopostne obchody w Cavatina Hall, a jednocześnie przypomniał o zakończonym karnawale…. Jeśli chcesz dołączyć do organizacji pierwszego festiwalu gitarowego Cavatina Guitar Festiwal w charakterze wolontariusza, zgłoś swoją… Widzowie Cavatina Hall mieli okazję wziąć udział w naprawdę unikatowym wydarzeniu. Po raz pierwszy bowiem występująca artystka świętowała…

ANDRZEJ PIASECZNY/KACPER DWORNICZAK

Nostalgiczna tęsknota za latem idealnie wpasowała się w słoneczne popołudnie. Artysta zaprezentował materiał z zeszłorocznego debiutanckiego krążka Ody Do Letnich Dni, a to tylko zaostrzyło apetyt na nadchodzące lato. Największy w Polsce festiwal gitarowy zainicjowany został przez koncert na scenie głównej. Pierwszym artystą, który rozbrzmiał w ramach Cavatina Guitar Festival, był nie kto inny jak sam Matecki. Skład skupiony wokół lidera, czyli Lesława Mateckiego, zaproponował nam podróż po hipnotycznych dźwiękach. Po pięciu dekadach nagrywania z polskimi gwiazdami pokroju Brodki, Korteza, Artura Rojka czy Kaśki Sochackiej, Matecki odważył się wydać coś swojego.

Richard Bona – ulubieniec polskich fanów jazzu

Bilety na imprezy kulturalne i rozrywkowe w Bielsku-Białej znajdą się w sprzedaży online. W lutym 2022 w bielskiej sali koncertowej wystąpią Grzegorz Turnau, Krzysztof Zalewski, Miuosh i Zespół Śląsk. Bilety na nadchodzące wydarzenia można nabyć wygodnie na stronie ebilet.pl.

CAVATINA HALL DLA DZIECI – W EMOCJACH JEST MOC

Zapraszamy na godzinne spotkanie w Sali koncertowej. Muniek i Przyjaciele to akustyczna odsłona koncertów w wykonaniu Muńka, lidera formacji T. Zespół ponownie zabierze swoich fanów w niezwykłą muzyczną podróż, prezentując swoje największe przeboje w wersji akustycznej. Odkryj unikalne Michael Marcus Bigorafia i historia zarobków brzmienie wczesnobarokowego arcydzieła Claudio Monteverdiego, „Vespro della Beata Vergine” w interpretacji zespołu La Tempête. Andrzej Piaseczny The Best – Koncert w Cavatina Hall. Andrzej Piaseczny jest jednym z najwybitniejszych i najbardziej rozpoznawalnych artystów w Polsce.

Wokalista, autor tekstów, aktor i filantrop to jedynie niektóre z określeń, które opisują spektrum jego działalności. Lato to doskonały czas na eksplorację nowych dźwięków i odkrywanie różnorodności kulturowej, zwłaszcza podczas koncertów etnicznych. Już jesienią wystąpi w Cavatina Hall orkiestra Janáček Philharmonic, czeska orkiestra z siedzibą w Ostrawie. Światowej sławy czeska orkiestra symfoniczna im. Leoša Janáčka z siedzibą w Ostrawie została założona w 1954 r. W niedzielę, 15 października, Miuosh ponownie zawitał do Bielska-Białej.

Efektem wyjścia z cienia był debiutancki album zatytułowany po prostu Matecki. I to właśnie kompozycje z tego krążka wprowadziły nas w festiwalowy nastrój. Andrzej ma na swoim koncie 9 albumów solowych, 3 z zespołem Mafia, oraz 4 nagrane wspólnie z Sewerynem Krajewskim, Robertem Chojnackim, Stanisławem Soyką i Kacprem Dworniczakiem. Łącznie, jego projekty uzyskały 11 odznaczeń platynowych płyt i 2 złote. Dla takich artystów jak Krzysztof Krawczyk, Monika Brodka i Ewa Bem.

Ledwie preludium Cavatina Guitar Festival za nami, a artyści już zdążyli nas porwać w podróż po wszystkich odmianach brzmień. Zespół Cavatiny zrobi wiele, aby wypełnić przestrzeń sali koncertowej muzyką, która wywołuje pozytywne emocje, łączy ludzi, powoduje dreszcz i inspiruje do otwartości na lepszy świat. Artystka miała również zaszczyt wielokrotnie wystąpić w Białym Domu, uczestnicząc m.in. W kolacji państwowej dla prezydenta Obamy i prezydenta Chin oraz na Balu Gubernatorów.

Wystąpi Vittorio Ghielmi, wybitny gambista, dyrygent i kompozytor, który ze względu na doskonały warsztat oraz wirtuozerię porównywany jest do legendarnego amerykańskiego skrzypka Jaschy Heifetza. Podczas koncertu poprowadzi Wrocławską Orkiestrę Barokową, przybliżając przekrój dzieł francuskich twórców doby baroku. Multimedialny koncert z udziałem Orkiestry Akademii Beethovenowskiej i Studia Filmów Rysunkowych z okazji Dnia Dziecka w Cavatina Hall.

Get fresh company trends and unique gift ideas delivered right to your inbox.