Best Price Guaranteed

Kilkukrotnie czy kilkakrotnie?

Oferujemy także wyszukiwanie haseł innych niż kilkakrotnie w bardzo rozbudowanej bazie definicji i zasad ortograficznych, jak również sprawdzanie pisowni i wyszukiwanie błędów ortograficznych, gramatycznych i interpunkcyjnych we wklejonym tekście – wszystko to bezpłatnie i natychmiastowo. Obie formy są poprawne i można je stosować wymiennie. Prosiłam Cię kilkakrotnie żebyś zrobił porządek w garażu, a Ty ciągle nie znalazłeś na to czasu.Otworzył drzwi dopiero wtedy, gdy kilkukrotnie nacisnęłam dzwonek.Martyna dla pewności powtórzyła kilkakrotnie test ciążowy, jednak wynik za każdym razem był identyczny.Pies kilkukrotnie zaszczekał, co znaczyło, że za drzwiami mógł stać ktoś obcy.

Kilkakrotnie czy kilkukrotnie?

  1. Mówiłem tak, patrząc w oczy zmęczonego policjanta, który nawet nie udawał, że mi wierzy, tak jak ja nie udawałem, że mówię prawdę.
  2. Poznajcie odpowiedź na to pytanie w naszym artykule.
  3. Nasza redakcja przygotowała kompleksowe opracowanie zagadnienia kilkakrotnie czy kilka krotnie, aby w klarowny sposób rozstrzygnąć czy pisownia kilkakrotnie jest poprawna, a także jaka jest kilkakrotnie zasada pisowni.
  4. Formy kilkakrotnie i kilkukrotnie są poprawne i oznaczają powtarzalność danej sytuacji.
  5. Obie formy są poprawne i można je stosować wymiennie.
  6. Oferujemy także wyszukiwanie haseł innych niż kilkakrotnie w bardzo rozbudowanej bazie definicji i zasad ortograficznych, jak również sprawdzanie pisowni i wyszukiwanie błędów ortograficznych, gramatycznych i interpunkcyjnych we wklejonym tekście – wszystko to bezpłatnie i natychmiastowo.

Formy kilkakrotnie i kilkukrotnie są poprawne i oznaczają powtarzalność danej sytuacji. Przygotowaliśmy dla Was kilka przykładów użycia tych słów w zdaniach. Dziś mamy na tapecie temat, który co jakiś Dow Jones May See niektóre Zysk biorąc przed USA Jobs raport czas przewija się wśród miłośników języka polskiego. Poznajcie odpowiedź na to pytanie w naszym artykule. Już kilkakrotnie starałem się o to pozwolenie, ale wciąż nie udało mi się go uzyskać.

Kilkakrotnie czy kilkukrotnie

Mówiłem tak, patrząc w oczy zmęczonego policjanta, który nawet nie udawał, że mi wierzy, tak jak ja nie Dolar nie obchodzi kto wygrywa wybory udawałem, że mówię prawdę. Tę wersję powtórzyłem jeszcze kilkukrotnie i wreszcie pozwolono mi odejść.

Kilkukrotnie czy kilkakrotnie?

Uchwycił pazurami pionową ścianę korytarza i zaczął się wspinać. Kopnął kilkukrotnie, próbując uwolnić Szterling pozostaje pod presją nawet gdy PKB się odbija się z uścisku. Nie udało mu się strącić prześladowcy, więc skupił się na podążaniu w górę tunelu.

Kilkakrotnie czy kilkukrotnie? Już wszystko jasne! Przykłady z literatury

Nasza redakcja bezpłatnie i szybko odpowiada na wszystkie pytania językowe! Twój komentarz i nasza odpowiedź pojawią się po moderacji, najcześciej w ciągu 1 godziny. Nasza redakcja przygotowała kompleksowe opracowanie zagadnienia kilkakrotnie czy kilka krotnie, aby w klarowny sposób rozstrzygnąć czy pisownia kilkakrotnie jest poprawna, a także jaka jest kilkakrotnie zasada pisowni. Dzięki lekturze JakSięPisze – naszego słownika internetowego poprawnej pisowni dowiesz się między innymi jak prezentuje się pełna kilkakrotnie definicja oraz czy użyty przez Ciebie zapis nie posiada błędów ortograficznych. Gdyby zawarte na naszej stronie wyjaśnienia dla pary kilkakrotnie czy kilka krotnie okazały się niewystarczające, przypominamy o możliwości zadawania pytań do naszych ekspertów – w tym celu polecamy skorzystać z sekcji komentarzy, która zawarta jest pod niniejszym artykułem.

Get fresh company trends and unique gift ideas delivered right to your inbox.